SAILNEWS.pl

„Podsumowując trzy dni targów, można śmiało powiedzieć, że nasi zawodnicy odnieśli kolejny sukces. Ogromne zainteresowanie ich obecnością wśród publiczności i mediów sprawiło, że stoisko PZŻ było jedny z najbardziej popularnych. W roku olimpijskim, a zwłaszcza po tak wspaniałym rezultacie Zosi i Przemka oraz Ani, Agnieszki i Joli, Kacpra, Łukasza i Pawła, Mateusza i Dominika oraz Piotra i ich trenerów cieszymy się, że mogli Państwo spotkać się z nimi oraz z Polskim Związkiem Żeglarskim na targach w Łodzi.”

Zobacz więcej

Żagle

„Tradycyjnie łódzkie targi to swoisty posezonowy prezentacja rynku żeglarskiego, pokazujący zawsze kilka nowości, które pojawiły się po wiosennych Targach “Wiatr i Woda” w Warszawie (192 wystawców). I tym razem dało się zauważyć kilka ciekawych eksponatów. Targowe jury nagrodziło motorowego Pegazusa 550 (firma Pegazus), żaglowego Maxusa 26 (firma Northman) i silnik Evinrude E-Tec G2. Wyróżnienia otrzymali odpowiednio jachty Rodman Spirit 31 HT i Nex Third oraz kamizelka ratunkowa Izerb z Decathlonu. Dziennikarze mediów wodniackich obecni na targach wyróżnili jacht żaglowy Solina 22 i motorowy Nordkapp 605 Enduro – wbrew nazwie produkowany w Polsce.”

Zobacz więcej

Róża wiatrów

„Nasze stoisko na targach Boatshow w Łodzi odwiedziło dziś mnóstwo przyjaciół. Samych komandorów było czworo! Poza tym sternicy, uczestnicy, rodzice, koledzy z branży i po prostu osoby zainteresowane naszą ofertą. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się nasze kalendarze, których rozdaliśmy dzisiaj około tysiąca! :-)) Będą pięknie wyglądały na Waszych ścianach.”

Zobacz więcej