rehab2

LISTA WYSTAWCÓW

VETMEDICA - nauka, praktyka, biznes

LISTA WYSTAWCÓW

Wyposażenie lecznic weterynaryjnych, specjalistyczne urządzenia do pracy w terenie oraz produkty farmaceutyczne dla zwierząt zostaną zaprezentowane podczas Targów Medycyny Weterynaryjnej, które odbędą się w Łodzi, w dniach 22 – 23 kwietnia, w hali Expo.

VETMEDICA to jedyne tego rodzaju wydarzenie w kraju – gromadzące w jednym miejscu – ponad tysiąc lekarzy weterynarii oraz producentów sprzętu i leków. W tegorocznej edycji targów weźmie udział 76 wystawców z Polski, Niemiec, Czech, Słowacji i Tajwanu, a wśród przygotowanych przez nich propozycji znajdą się między innymi:

– mobilna lecznica weterynaryjna
– podnośniki i uprzęże rehabilitacyjny
– przenośne ultrasonografy i rentgeny
– narzędzia do profesjonalnej i efektywnej hodowli
– analizatory do hematologii biochemii
– aparatura do fizjoterapii, neurorehabilitacji i medycyny estetycznej
– lampy, stoły operacyjne oraz narzędzia medyczne
– dedykowane systemy informatyczne
– wydawnictwa naukowe

Odwiedzający targi będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach i wykładach poświęconych: badaniu CRP i cytogramom, budowaniu marki lecznicy weterynaryjnej, zastosowaniu echokardiografii w diagnostyce kotów i psów. Warsztaty i szkolenia odbędą się w niedzielę – 23 kwietnia.

Godziny otwarcia:

Sobota (22 kwietnia) - 9.00-17.00
Niedziela (23 kwietnia) - 8.30-15.00

Bardzo dziękujemy za tegoroczne spotkanie z Wami. Odwiedziło nas 1468 lekarzy weterynarii 🙂 Już teraz możemy Was zaprosić na XIV edycję targów oraz VIII Kongres Praktyki Weterynaryjnej.

Opublikowany przez Targi Medycyny Weterynaryjnej Vetmedica na 23 kwietnia 2017

 Patronat i współpraca