Organizowane przez nas targi, wystawy i kongresy realizujemy
w hali Expo-Łódź przy Al. Politechniki 4.

To nowoczesny obiekt wystawienniczy. Obok powierzchni targowej znajdują się sale konferencyjne wraz z aulą, umożliwiające organizację kongresów, seminariów, spotkań branżowych oraz spotkań B2B.

Przestronne foyer doprowadza do sektorów wystawowych i infrastruktury towarzyszącej. Jest doskonałą strefą wypoczynku. Obiekt przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych, co ma szczególne znaczenie dla odwiedzających.

Hala pozwala na realizację zaawansowanych technicznie stoisk dzięki dużej wytrzymałości podłogi, nielimitowanym przyłączom energetycznym wyprowadzanym z szynoprzewodów w podłodze oraz ze stropów hali.

Do każdego stoiska mamy możliwość doprowadzenia przyłączy wodno-kanalizacyjnych i sprzężonego powietrza. Zaletą hali Expo są duże bramy wjazdowe, w tym brama o specjalnych wymiarach, pozwalająca  na wprowadzanie eksponatów ponadgabarytowych, które mogą dotrzeć do  Łodzi drogami lądowymi, jak duże jachty morskie czy maszyny włókiennicze.

Godna polecenia jest restauracja targowa, w której serwowane są śniadania, dania obiadowe, wyroby cukiernicze oraz napoje.

Hala Expo to idealne miejsce na Państwa stoisko w jednej z naszych imprez targowych.Zapraszamy!