rehabilitacja, targi, dziekujemy, zapraszamy

Łódź europejskim centrum rehabilitacji

Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji to jedno z najważniejszych wydarzeń branży medycznej w Europie. To tutaj wystawcy z kraju i zagranicy mogą zaprezentować nowoczesne metody leczenia, sprzęt służący rehabilitacji i nowatorskie rozwiązania poprawiające kondycję i komfort życia.

Targi odwiedzają przede wszystkim specjaliści: lekarze, fizjoterapeuci, dyrektorzy placówek medycznych, przedstawiciele ośrodków odnowy biologicznej i sanatoriów. To głównie z myślą o nich organizowane są wydarzenia towarzyszące targom: konferencje, seminaria, prezentacje i warsztaty oraz Kongres Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji.

–  Nasza wystawa to największy przegląd produktów i rozwiązań zaprojektowanych z myślą o osobach wymagających opieki. Pokazujemy, że niepełnosprawni mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt‚ który ułatwia im codzienne życie – mówi Paweł Babij – prezes spółki Interservis.

Podczas targów Rehabilitacja prezentowane są najnowsze urządzenia wspomagające diagnozowanie‚ leczenie i rehabilitację. Co roku wystawcy prezentują kilkadziesiąt premierowych produktów: sprzęt i  wyposażenie dla ośrodków rehabilitacji, sanatoriów, uzdrowisk, centrów medycyny sportowej oraz gabinetów medical spa.

Odwiedzający targi mogą tu zdobyć informacje o możliwych formach wsparcia, dofinansowaniach i programach pomocowych dla osób z problemami zdrowotnymi. Mogą też poddać się bezpłatnym badaniom i porozmawiać ze specjalistami z zakresu: rehabilitacji kardiologicznej, badań postawy i równowagi czy laseroterapii.

Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji 2017 w liczbach:

  • 5125 osób odwiedziło targi
  • 224 wystawców z Polski i zagranicy
  • 9 konferencji naukowych w ramach Kongresu Medycyny Fizykalnej        i Rehabilitacji
  • 434 uczestników Kongresu Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji
  • 143 osoby wzięły udział w spotkaniach towarzystw naukowych                i panelach dyskusyjnych
  • Targi odwiedziło blisko 1000 osób niepełnoprawnych

Piszą, filmują, chwalą 😉 Zapraszamy jeszcze dzisiaj i jutro do nas na targi 🙂

Opublikowany przez Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi na 22 września 2017

Patronat i współpraca