rehabilitacja, targi, dziekujemy, zapraszamy

Jesteś zadowolony z udziału w Targach Rehabilitacja, czy może dopiero chcesz dołączyć do grona wystawców? 

Nie czekaj! Zgłoś chęć udziału już dziś! 

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą, przedstawimy możliwości i warunki współpracy oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

news5

Uczestnicząc w targach Rehabilitacja 2017 mają Państwo pewność, że decydujecie się na doświadczonego oraz sprawdzonego partnera – Targi Rehabilitacja to Targi z dobrą marką!

Zachęcamy do wypełnienia formularza – wkrótce skontaktujemy się Państwem celem omówienia warunków uczestnictwa w targach.


Regulamin targów organizowanych przez Interservis Sp. z o.o.

Dane osoby zgłaszającej

  Imię i nazwisko: *

  Telefon: *

  Strona internetowa: *

  Adres email: *

  Stanowisko: *

  Dane firmy.

  Nazwa: *

  Adres: *

  Kod: *

  Miejscowość: *

  NIP: *

  Wyrażm zgodę na umieszczenie udzielonych powyżej informacji w bazie danych Interservis Sp. z o.o w Łodzi i na ich dalsze przetwarzanie w celach statystycznych i marketingowych. Udzielający informacji ma prawo wglądu do swoich danych i do ich poprawienia na warunkach określonych ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych

  Tak*

  Zgadzam sie także na wykorzystanie mojego adresu email podanego powyżej w celu przesyłania przez Interservis Sp. z o.o. w Łodzi informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o „Świadczeniu usług drogą elektroniczną”. Respondent ma możliwość zrezygnowania z otrzymywania tych informacji w dowolnej chwili.

  Tak*

  * – pola wymagane