rehab2

Jesteś zadowolony z udziału w Targach VetMedica, czy może dopiero chcesz dołączyć do grona wystawców? 

Nie czekaj! Zgłoś chęć udziału już dziś! 

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą, przedstawimy możliwości i warunki współpracy oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Uczestnicząc w targach VetMEDICA mają Państwo pewność, że decydujecie się na doświadczonego oraz sprawdzonego partnera – Targi VetMEDICA to Targi z dobrą marką!

Zachęcamy do wypełnienia formularza – wkrótce skontaktujemy się Państwem celem omówienia warunków uczestnictwa w targach.


Regulamin targów organizowanych przez Interservis Sp. z o.o.

Dane osoby zgłaszającej:

Imię i nazwisko: *

Telefon: *

Strona internetowa: *

Adres email: *

Stanowisko: *

Dane firmy.

Nazwa: *

Adres: *

Kod: *

Miejscowość: *

NIP: *

Wyrażm zgodę na umieszczenie udzielonych powyżej informacji w bazie danych Interservis Sp. z o.o w Łodzi i na ich dalsze przetwarzanie w celach statystycznych i marketingowych. Udzielający informacji ma prawo wglądu do swoich danych i do ich poprawienia na warunkach określonych ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych

Tak*

Zgadzam sie także na wykorzystanie mojego adresu email podanego powyżej w celu przesyłania przez Interservis Sp. z o.o. w Łodzi informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o „Świadczeniu usług drogą elektroniczną”. Respondent ma możliwość zrezygnowania z otrzymywania tych informacji w dowolnej chwili.

Tak*

* – pola wymagane