rehab2

ANTYbrowar
ANTYkoncepcja
Ekstrakt: 13%
Zawartość alkoholu: 5,3%
IBU: 30
Dajemy Wam przyjemność bez konsekwencji. American Pale Ale ze skórką pomarańczową. Soczyste, energetyzujące, pomarańczowe, pobudzające zmysły i wyobraźnię. 100% skuteczności. ANTYkoncepcja – próbujcie póki jeszcze legalna.

BIERHALLE ŁÓDŹ – MANUFAKTURA
Bierhalle Marcowe
Ekstrakt: 13,7%
Zawartość alkoholu:5,8 %
IBU:25
„Piwo marcowe, zwane również Oktoberfestbier, dawniej warzone było tylko sezonowo. Dzisiaj, dzięki nowoczesnym systemom chłodzenia można produkować je okrągły rok.
Bursztynowa barwa, moc nieco większa w stosunku do innych piw, a przede wszystkim pełnia smaku sprawiają, że piwo Bierhalle Marcowe bije rekordy popularności.
Gęsta, jasna piana pokrywa złocisty napój obfitujący w smaki, pochodzące z mieszaniny słodów jęczmiennych i aromatycznego chmielu.”

Browar Bednary
Łowickie Owsiane
Ekstrakt: 12,5%
Zawartość alkoholu:4,8 %
IBU: 24
Łowickie Oatmeal Ale czyli Łowickie owsiane, to prawdopodobnie najsmaczniejsze piwo na świecie. Piwowarzy Bednary, czyli najlepsi z najlepszych, projektowali to piwo z myślą o sobie, z myślą o tym co chcieliby się napić po pracy, o czymś codziennym, smacznym i zdrowym.

Fabryka Piwa Sp. z o.o.
„Serum Veritate” – Russian Imperial Stout
Ekstrakt: 24%
Zawartość alkoholu: 9,4%
IBU: 68
Pełny, złożony smak i aromat z akcentami słodkiej czekolady, łagodnej kawy, suszonej śliwki, rodzynek, fig i daktyli. Piwo jest treściwe, gęste i aksamitne. Wyróżnia je dodatek ziołowy ( Marzanka wonna ),dzięki któremu posiada indywidualne, niepowtarzalne cechy obecne zarówno w smaku jak i w aromacie.

BROWAR LARGUS
AMERICAN WHEAT
Ekstrakt: 12,0%
Zawartość alkoholu: 5,0 %
IBU: 27 
„AMERICAN WHEAT
Jasne, orzeźwiające piwo pszeniczne. Posiada unikalny aromat pochodzący od amerykańskich odmian chmielu. Chmielone na zimno. Piwo niefiltrowane, zawiera naturalny osad.
Słody: pale ale, pszeniczny
Chmiel: Amarillo®, Cascade, Citra®, Mosaic™
Drożdże górnej fermentacji: US-05
Temperatura serwowania piwa: 8-10°C”

Browar Piwoteka/Brouwerij De Molen
Łódź i Młyn
Ekstrakt: 29,7%
Zawartość alkoholu: 13,8%
IBU: 110
Kooperacja łódzkiej Piwoteki i holenderskiego De Molena. Ciemne, potężne i treściwe piwo górnej fermentacji w stylu russian imperial stout z dodatkiem owoców jarzębiny.

Browar Fortuna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Miłosław Sosnowe APA
Ekstrakt: 12%
Zawartość alkoholu:4,1%
IBU: 37
„HALO TU SOSNA, rzucił do słuchawki nasz piwowar i zaczął zachwycać się widokami. A jak w końcu zszedł na ziemię, to uwarzył cytrusowo-żywiczne AMERICAN PALE ALE z pędami tego drzewa i kompozycją amerykańskich chmieli.

Składniki: woda, słody jęczmienne: pilzneński, monachijski, karmelowy, słód pszeniczny, chmiel: Simcoe®, Cascade, Chinook, Citra, Herkules, pędy sosny, drożdże US-05.

Mieszkańcom Miłosławia nigdy nie brakowało odwagi. Dlatego tworzymy śmiałe receptury i sięgamy po zaskakujące dodatki – zawsze ciekawi piwa!”

Browar Witnica S.A.
Piwo Porter
Ekstrakt: 18,1%
Zawartość alkoholu: 8,5
IBU: 50
„WITNICKI PORTER – porter bałtycki. Warzony wyłącznie ze słodów karmelowych, słodu jasnego, chmielu i wody. Produkt regionalny , wielokrotnie nagradzany.
Piwa witnickie są wpisane na listę produktów tradycyjnych, prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.”

Fabryka Piwa Sp. z o.o.
„Serum Veritate” – Imperial Stout
Ekstrakt: 24%
Zawartość alkoholu: 9,4%
IBU: 68
„Ziołowy Stout ( chyba jedyny taki na polskim rynku ) z akcentami słodkiej czekolady, łagodnej kawy, suszonej śliwki, rodzynek, fig i daktyli.
Smak pełny i złożony. Piwo jest treściwe, gęste i aksamitne.
A przede wszystkim, posiada niepowtarzalny akcent ziołowy obecny zarówno w aromacie jak i w smaku.”

Browar Staropolski
Bestbir Pacific Mango Ananas
Ekstrakt: 11%
Zawartość alkoholu: 4,7%
IBU: 21
Piwo Górnej Fermentacji pszeniczne z dodatkiem naturalnego soku Mango i Ananasa.