Wieczorem PIWOWARY zmieniają się w arenę muzyczną. Na scenie zobaczymy chłopaków z BEATSIDE ,4-osobową ekipą beatboxową w składzie: Bolan, Deser, Emeren, Qla. Każdy z osobna przez ponad dekadę udoskonalał swoje umiejętności w dziedzinie beatboxu oraz jest utytułowanym zawodnikami wielu prestiżowych bitew beatboxowych (m.in. SCABB, WBW, MHHF).

Jako zespół‚ na scenie muzycznej pojawiliśmy się pod koniec 2013 r. Graliśmy wiele koncertów na terenie całej Polski u boku takich artystów jak: O.S.T.R., DJ Haem, Hades, Grubson, Zbuku, donGURALesko, Trzeci Wymiar, Dub FX, Killa Kela, Green, PMM, Big Cyc, Pih, Abradab, Marika, Gooral i wielu innych. Obecnie są w trakcie tworzenia swoje debiutanckiego albumu. Więcej informacji o ich osiągnięciach na http://www.beatside.pl

Patryk Czebaczuńczuk Komik z miasta Łodzi, człowiek obdarzony niebywale ogromnym talentem zamkniętym w małym ciele. Charyzmatyczny, pewny siebie, nie boi się poruszyć nawet najbardziej kontrowersyjnego tematu. W swoich występach zawsze stara się skłonić widza do myślenia. Jedni go kochają za to że jest dobrym komikiem, drudzy go nienawidzą za to że jest dobrym komikiem.