Lista Browarów Targów Piw Regionalnych i Browarnictwa 2017
Antybrowar
Piwne rzemiosło z Łodzi!
Warzymy na własnym sprzęcie.
Dobre piwa, do których chce się wracać.
ANTYbrowar!
Browar Amber
Browar Amber
Jesteśmy niezależnym rodzinnym browarem z Pomorza. Każdego dnia czerpiemy radość z tego, co robimy. Przywracamy piwu szlachetność, niepowtarzalny smak i szacunek na jaki zasługuje.
W Browarze Amber korzystamy z tradycji browarnictwa na Pomorzu, własnych ujęć wody i najlepszych, starannie wyselekcjonowanych składników
Browar Bednary
Browar Bednary to jedyny browar w regionie łowickim. Powstał w 2014 roku i od początku działalności jego celem było warzenie dobrego piwa, a także szerzenie szeroko rozumianej kultury piwnej. Dzięki połączeniu tradycyjnych metod z nowoczesną technologią browar jest w stanie zachwycić najbardziej wymagających piwoszy. Serce browaru to warzelnia o wybiciu 5 hl w całości wykonana ze stali szlachetnej. Specjalnie zaprojektowane tanki umożliwiają utrzymywanie zadanej temperatury oraz naturalne nagazowanie piwa. W pierwszym roku działalności Browar Bednary warzył 18 różnych piw w 15 stylach. Natomiast w 2015 roku uwarzono aż 33 nowości. Jedną z marek Browaru Bednary jest Piwo Łowickie. Pod tą nazwą w dotychczasowej ofercie pojawiły się Foreign Extra Stout, American Pale Ale, American Amber Ale, AIPA, Polish Stout oraz Oatmeal Ale. Ponadto w browarze powstają piwa eksperymentalne. Są to między innymi pierwszy raz uwarzony w Polsce stout ostrygowy pod nazwą Osteroida czy wariacja na temat szarlotki – ALE Ciacho.
Przy browarze funkcjonuje także sklep oraz kameralny pub. W każdy weekend można napić się najnowszych piw i zjeść coś smacznego z sezonowego menu, a przy okazji porozmawiać z piwowarem. Spokojna okolica i niepowtarzalny klimat sprawiają, że poza degustacją można tu liczyć na prawdziwy wypoczynek. Szczególnie sprzyja temu sezon letni. Codziennie otwarty jest sklep firmowy, w którym poza samym piwem zaopatrzyć się można w gadżety Browaru Bednary, jak chociażby szkło czy koszulka.
Beerup
INNOWACJA 2017
Poszukujemy dystrybutora na Polskę
TECHNOLOGY
Beer Up revoultionizes the Draft Beer Dispensers
Pour beers faster
Reduce service times
Reduce waiting lines
Increase sales
Performance
Reduction of beer losses
Automatic filling system
Optimal performance
Ecology
Washable and recyclable cups: Zero waste
Cleanliness of sites: Exit disposable cups
Environmental Protection
Self-Service
No need for staff to do the service at corporate parties, weddings or even in bars
INCREASE PROFITABILITY
Increase in sales + Reduction of beer losses + Reduction in expenses for skilled personnel + Increase in sources of income
New advertising medium
Flocking of cups
Remembering for the consumer
Vector of communication
New revenue streams
Recovery of unrecovered cup orders
Gain control
Cups counter
Monitoring the use of the dispenser
Compatibility
All keg types are compatible with Beer Up
INCREASE IN CUSTOMER SATISFACTION
Quality of rendering + Speed of service + Reduction of waiting times + New & Spectacular
Ease of use
Volunteer friendly: No experience required to pour a beer properly
Proof of any mishandling
Reduction in training time
Multitasking
Handsfree during filling
Ability to perform other tasks simultaneously
Service quality
Patented filling system
No error possible: Everything is automatic
Fresh beer with a homogeneous foam.
New & spectacular
Fast filling from the bottom with automatic shut-off
BEER UP DISPENSERS
Raise the pressure!
Beer Up Nomade
Beer Up Igloo
Beer Up Roller Stand
Beer Up In-Counter
mail: contact@beerup.ch
tel: 0041 79 911 08 09
Beerbros
Browar Beer Bros. powstał w 2015 roku, w równie czerwonym co Łódź, Żyrardowie. Także ten tego – Łodzianie! Jesteśmy piwnymi braćmi.
Bierhalle
Bierhalle – Sieć restauracji posiadających własne minibrowary. Warzenie piwa odbywa się w unikatowych kadziach ze szkła borokrzemowego dzięki czemu goście mogą zobaczyć cały proces produkcji. Robione tu piwa powstają tylko z wyselekcjonowanych i naturalnych surowców, a w procesie produkcji nie stosuje się filtracji ani pasteryzacji dzięki czemu piwo bogate jest w witaminy i substancje odżywcze. Piwa Bierhalle cyklicznie zdobywają wyróżnienia na licznych konkursach. W listopadzie zeszłego roku Pils z Bierhalle Łódź – Manufaktura zdobył złoty medal w konkursie piw rzemieślniczych w Poznaniu. W restauracjach Bierhalle można skosztować pysznych dań kuchni Polskiej i Niemieckiej, ale nie tylko – każdy znajdzie coś dla siebie, a profesjonalna obsługa ubrana w oryginalne Bawarskie stroje doradzi, jakie piwo robione na miejscu najlepiej będzie się komponować do wybranej potrawy.
Na targach piw regionalnych „Piwowary” zamierzamy zaprezentować dwa nowe piwa
– Bierhalle Roggenbier – piwo żytnie
– Bierhalle „Rosalie” – piwo dolnej fermentacji uwarzone według Staro Frankońskiej receptury.
Ponadto dostępne będą piwa takie, jak: Pils, Pils chmielony na zimno,Weizen,
Marcowe,Milk Stout,Bock, Doppel Bock.
Browar Czarny kot
Browar Czarny Kot w Radomiu powstał w 1999 roku jako Browar Zamkowy. Od 2010 roku nasze piwa dostępne są w sklepach. Specjalizujemy się w piwach słodkich. Mamy dwie podstawowe linie produktów Koty ( Biały, Czarny i Rudy) oraz Bearnardy – piwa smakowe – z prawdziwym sokiem ( obecnie ponad 30 smaków). W swojej ofercie mamy także piwa warzone sezonowo (marcowe, portery ze smakiem, PA) oraz jasne takie jak Awiatik oraz ELka. Ostatnio dużym powodzeniem cieszy się Kot Prezesa w kilku odmianach. Mamy także trójpaki takie jak : Filmowy, Kocia Banda, 30 Plenum, Lotniczy, Kot Prezesa, Klub Nocny.
Fabryka piwa
Nasza Fabryka to Wojciech Warzyszyński i Marcin Krzystanek, prywatnie teść i zięć.
Wojtek to doświadczony mistrz piwowarski. Tuż po skończonych studiach technologii spożywczej na kierunku piwowarskim rozpoczął karierę w nieistniejącym już dzisiaj częstochowskim browarze Kmicic. Całe jego życie kręci się wokół browarnictwa, przez długi czas nawet mieszkał w browarze, a z kranu płynęło mu… piwo! Zdarzyło się to tylko raz, nie mniej jednak to prawdziwa historia. Po upadku Kmicica Wojtek współpracował jako technolog lub prowadził konsulting w browarach GAB, Sulimar i Grybów, a ostatnio pomagał w uruchomieniu Browaru Cystersów w Szczyrzycu.
Fabryka powstała pod wpływem wizyty Wojtka wiosną 2013 roku w Bostonie, gdzie Marcin właśnie studiował przez kilka miesięcy. Od lat znudzeni produkcją koncernową oczarowali się poziomem, a przede wszystkim dostępnością amerykańskiego porządnego piwa rzemieślniczego. Postanowili więc wskoczyć na wzbierającą właśnie falę kraftu w Polsce i odcisnąć piętno, choćby niewielkie, na polskim piwowarstwie.
Odwiedź nas na www.fabrykapiwa.com
Browar Fortuna
BROWAR FORTUNA
www.browarfortuna.pl
Nasza filozofia opiera się na wykorzystaniu naturalnych surowców najwyższej jakości, stosowaniu rzemieślniczych metod produkcji, takich jak samodzielne prażenie słodu czy tradycyjna, niespieszna otwarta fermentacja. Stworzenie wyjątkowego piwa wymaga nie tylko najwyższej jakości składników, ale przede wszystkim kunsztu i zaangażowania naszych piwowarów oraz cennego czasu. To połączenie kilkusetletniej tradycji, reputacji, jaką cieszą się miejscowe i regionalne marki piwa oraz wiedzy fachowej z dziedziny przygotowywania receptur, warzenia różnych stylów piwa.
Piwo powstaje u nas wciąż w bardzo zbliżony sposób do tego, jak warzono je jeszcze w XIX w. Browar Fortuna jest jednym z zaledwie kilkunastu browarów w Europie, które stosują tradycyjne otwarte kadzie fermentacyjne. Piwo po dodaniu drożdży fermentuje w nich tak, jak chciała natura: bez sztucznego przyspieszania, bez poddawania ciśnieniu czy temperaturze. Dzięki temu drożdże są u nas szczęśliwsze, nie stresują się, mają idealne warunki do rozwoju i w efekcie dają niepowtarzalny, świeży smak i bogaty aromat.
Piwa Browaru Fortuna cieszą się dużą popularnością wśród osób poszukujących nie masowych produktów, a warzonych tradycyjnymi metodami i oferujących dużo większą paletę smaków, niż popularnie produkowane „jasne pełne”.
Browar Grodziskie
BROWAR W GRODZISKU WLKP
www.browarwgrodzisku.pl
Grodzisk Wielkopolski to szczególne miejsce na mapie światowego piwowarstwa, to miejsce narodzin stylu piwa – piwa grodziskiego, wyjątkowego piwa na skalę światową. Grodzisk Wielkopolski zwany stolicą polskiego piwowarstwa, w okresie świetności był miastem z dziesięcioma funkcjonującymi browarami.
Browar przy ul. Poznańskiej powstały w 1880 roku, stał się „spadkobiercą” wielowiekowej piwowarskiej tradycji Grodziska Wielkopolskiego. Po ponad wieku burzliwej historii, której był świadkiem, w 1993 roku z tego ostatniego funkcjonującego browaru została sprzedana ostatnia butelka legendarnego piwa grodziskiego.
Przez lata browar stał opuszczony i popadał w ruinę. Wydawałoby się, że czasy jego świetności minęły bezpowrotnie.
Jednak po ponad 20 latach browar przy ul. Poznańskiej zyskał nowych właścicieli – pasjonatów piwa i doświadczonych przedsiębiorców z inicjatywą reaktywacji legendy u jej źródła.
Mamy nadzieję, że wysiłek włożony w odbudowę Browaru w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Poznańskiej i przywrócenie smaku tego legendarnego piwa zostanie doceniony przez miłośników stylu oraz tych, którzy nie mieli jeszcze okazji spróbować oryginalnego Piwa z Grodziska.
Browar Koreb
Browar Koreb kontynuuje 600 letnią tradycję piwowarską w Łasku, staramy się zachować od zapomnienia tradycyjny smak prawdziwego piwa.
Piwa Łaskie w XV i XVI pijano na dworach królewskich i rycerskich. Za walory i smak naszych piw otrzymaliśmy wiele cennych nagród np.
- Złoty Medal – Polagra 2009 w Poznaniu
- Złoty Tygiel na Międzynarodowych targach Zdrowej Żywności Natura Food 2009
- I m-ce w Ogólnopolskim konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo
- Kryształową statuetkę w Katowicach – Obroki 2009 oraz wiele innych.
Nasze piwa były wystawione na wielu imprezach, wystawach krajowych
i zagranicznych m in Berlin, Bruksela, Warszawa i inne
Jesteśmy zapraszani do udziały w licznych imprezach historycznych jak np. Turnieje Rycerskie, Oblężenie Malborka, Średniowieczna Wioska Historyczna i inne.
Produkujemy 8 znakomitych gatunków piwa:
- PIWO MIODOWE- na prawdziwym miodzie leśnym o wyjątkowym bukiecie smakowo – zapachowym
- PIWO ŻYWE NIEFILTROWANE – naturalne zdrowe piwa z naturalnym osadem drożdżowym bogate przez to w witaminę B
- PIWO HERBOWE – jest to piwo ciemne korzenne lekko słodkie o ciekawym bukiecie smakowym
- PIWO MOCNE KOREB – wyraziste jasne pełne piwo typu lager,
- PIWO ŁASKIE – piwo jasne z lekko nutą goryczy świetnie na ugaszenie pragnienia.
- PIWO AMERICAN IPA – intensywnie chmielone, szlachetny smak piwa
- PIWO PSZENICZNE – piwo o łagodnym wyszukanym smaku piwa z zramatem świeżego pieczywZa smak i walory naszych piw otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień na Międzynarodowych i Krajowych wystawach i festiwalach.
Nasze piwa zostały wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa
Browar Nepomucen
Lokalny Browar Rzemieślniczy Browar Nepomucen to mały, rzemieślniczy browar w Szkaradowie. Mieści się na pograniczu Wielkopolski i Dolnego Śląska, przy Parku krajobrazowym Dolina Baryczy. Został założony przez piwowarów domowych, którzy postanowili podzielić się swoją pasją i zamiłowaniem do rzemiosła piwowarskiego. W tym celu przebudowali stuletnią piekarnie oraz sami zaprojektowali sprzęt warzelniczy. Browar stawia przede wszystkim na różnorodność. Warzy piwa w przeróżnych, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych stylach, tak więc każdy może znaleźć swój smak.
Browar Kormoran
Browar Largus
(więcej…)
Piwoteka
Browar Piwoteka to łódzcy pionierzy piwowarstwa rzemieślniczego. Pierwsze piwo
wypuścili w 2013 roku. Ich dewizą jest warzenie nieszablonowych piw, które mają
pokazać bogactwo piwnego świata. Browar Piwoteka jest ściśle związany z Łodzią,
która jest głównym motywem na etykietach warzonych przez Piwotekę piw. Ukazane
tam są nieznane ciekawostki oraz historia naszego miasta. Sprawdźcie dlaczego
ich piwa to m.in. Zacny Zalcman, Potężny Pinkus, Zośka Straszybotka czy
Kochankowie z Kamiennej.
Cydr Jabłkowy
Z dala od zgiełku Warszawy, w pięknych okolicznościach przyrody: na skraju Jeziora Zegrzyńskiego, tuż nad Narwią jest ktoś kto od dawna zna i ceni słomkowy napój.
Co więcej – wytwarza go z własnych owoców (z prawdziwego moszczu jabłkowego), których smak zainspirował do stworzenia wyjątkowego cydru – Cydru Jabłkowego.
Browar Staropolski
Browar Staropolski ze Zduńskiej Woli (woj. łódzkie) jest jednym z nielicznych browarów w Polsce warzących piwo tradycyjną metodą z wykorzystaniem otwartych kadzi fermentacyjnych. Dzięki zastosowaniu tej metody piwa z tego browaru cechują walory smakowe niedostępne trunkom produkowanym w przemysłowych tankofermentorach.
Dbanie o jakość zostało wielokrotnie docenione w zeszłym roku. Na łódzkich Piwowarach 2016 Złoty Ul Ałtajski został wybrany najlepszym piwem konkursu. Zaś na Chmielakach Krasnostawskich, największym konkursie konsumenckim w Polsce, na którym wystawiono blisko 1000 piw z ponad pięćdziesięciu browarów, aż 6 piw z Browaru Staropolskiego zdobyło medale, zaś sam browar zajął 2. miejsce pod względem ilości zdobytych medali. Ponadto za jakość, aromat i walory smakowe piw browar otrzymał certyfikat „Jakość Tradycja”, jaki przyznaje Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego.
Do produkcji piw browar używa wyłącznie najwyższej jakości naturalnych składników. Zgodnie z tradycją są nimi: woda, słód jęczmienny, chmiel i drożdże piwowarskie. Według filozofii browaru dobre piwo musi dojrzewać spokojnie, bez pośpiechu. Dzięki trwającej około 12 dni fermentacji w otwartych kadziach nabiera ono pełnego, wyrazistego smaku. Po burzliwej fermentacji piwa przetaczane są do tanków leżakowych, gdzie głęboko pod ziemią, w podziemiach browaru, dojrzewają – w zależności od gatunku i stylu piwa – od 30 do nawet 180 dni.
Piwa ze zduńskowolskiego browaru można znaleźć na półkach sklepowych, w restauracjach, barach i pubach w całej Polsce.
Więcej informacji na stronie: http://www.browarstaropolski.com
Browar Witnica
BROWAR WITNICA S.A.
W myśl hasła „w zgodzie z naturą” Browar Witnica korzysta z dobrodziejstw wyjątkowego położenia geograficznego, warząc swoje piwa na bazie ekologicznych zasobów środowiskowych „Czystej i zielonej Witnicy”. Produkcja piwa w witnickim browarze to przede wszystkim przestrzeganie zasad tradycyjnej technologii (m.in. fermentacja w otwartych kadziach, wydłużony czas leżakowania) oraz korzystanie ze sprawdzonych receptur i wyłącznie naturalnych składników. Aby sprostać wymaganiom konsumentów i wciąż zapewniać im nowe doznania, oprócz piw tradycyjnych, stale poszerzamy nasz asortyment o piwa specjalne i smakowe, które zdobywają rzesze nowych fanów. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, a opinie zadowolonych klientów są dla nas inspiracją i potwierdzeniem idei, że warto stawiać na jakość, a nie na ilość. Zarząd Browaru Witnica wychodzi również naprzeciw tym wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o historii browarnictwa na Ziemi Lubuskiej. W tym celu otworzyliśmy Lubuskie Muzeum Browarnictwa, które jest dostępne zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Niezwykłego klimatu i charakteru temu miejscu dodaje usytuowanie w budynku po Starej Słodowni. Zgromadzono tu wiele ciekawych eksponatów i historycznych pamiątek. Turyści mogą zwiedzać również współczesną część browaru i na własne oczy przekonać się, jak my robimy piwo. Wycieczka kończy się zawsze degustacją witnickich piw. Wszystkich miłośników dobrego, tradycyjnego polskiego piwa zapraszamy do odwiedzin Browaru Witnica!
LUBUSKIE JASNE – piwo jasne, naturalne, niepasteryzowane. Nasze podstawowe piwo. Wyjątkowy produkt, warzony metodami tradycyjnymi, dzięki czemu posiada nienaruszony zasób witamin i mikroelementów, wywodzący się ze słodu i chmielu.
LUBUSZ – piwo jasne, lekkie, z niewielką zawartością alkoholu, ale z bogatym bukietem smaków. Podwójnie filtrowane.
LUBUSKI CHMIEL – Piwo jasne pasteryzowane, niefiltrowane, czterokrotnie chmielone odmianami chmieli najwyższej jakości, pochodzących z lubuskich plantacji. Smak piwa charakteryzuje się wyrazistą goryczką, która powoli zanika po wypiciu. Produkt może zawierać naturalny osad.
LUBUSKIE IPA – piwo górnej fermentacji, niefiltrowane, pasteryzowane. Gatunek robiący coraz większą furorę w naszym kraju. Do warzenia piwa zastosowano słody: jęczmienny, pszeniczny, monachijski, karmelowy i pale ale. O wyjątkowości tego trunku decydują odpowiednie dawki amerykańskich chmieli: centennial, citra, amarillo, chinook, cascade, zeus, które sprawiają, że odczuwamy nuty cytrusowe, korzenne, kwiatowe, a goryczka jest bardzo wyraźna. Dzięki takiej kompozycji, zachwyca swoim smakiem i zapachem. Może zawierać osad z naturalnych składników.
BLACK IPA – to czarne, mocno chmielone piwo górnej fermentacji (aż 80 IBU!, chmiele: Cascade, Citra, Chinook, Zeus), wywodzące się z rejonu Kaskadii (północno-zachodnie Stany Zjednoczone / południowozachodnia Kanada). Stąd też inne używane nazwy tego stylu: Cascadian Dark Ale lub American Black Ale. Do jego uwarzenia użyliśmy aż 6 gatunków słodu (jasny, carafa, karmelowe jasny i ciemny, pale ale, pszeniczny) oraz drożdży górnej fermentacji (US-05).
WITNICKI PORTER – porter bałtycki. Tajemnica i duma piwowarów Browaru Witnica. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza długiemu leżakowaniu i wysokiemu poziomowi ekstraktów. Warzony wyłącznie ze słodów karmelowych, słodu jasnego, chmielu i wody. Produkt regionalny, wielokrotnie nagradzany.
BLACK BOSS – porter bałtycki, eksportowa odmiana Witnickiego Portera. Wysyłany m.in. do USA, Austrii, Niemiec, czy Szwecji.
CELTYCKIE – piwo ciemne, pasteryzowane, z lekko wyczuwalnym smakiem słodyczy. Warzone na bazie trzech słodów karmelowych z dodatkiem chmielu goryczkowego i aromatycznego. Efekt: nuty karmelowe, czekoladowe, kawowe, przeplatane goryczkową świeżością chmielu.
LUBUSKIE PSZENICZNE – piwo górnej fermentacji. Pasteryzowane niefiltrowane. Odpowiednie nachmielenie w połączeniu ze słodem pszenicznym, wyróżnia to piwo spośród tradycyjnych piw jasnych. PIWA SMAKOWE – to wyjątkowe połączenia piw ciemnych lub jasnych z sokami owocowymi z nutami karmelu, czy miodu – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie mamy Lubuskie: Miodowe Jasne, Miodowe Ciemne, Czekoladowe, Zielone, Wiśniowe, Malinowe, Jagodowe, Śliwkowe.
PIWA WITNICKIE SĄ WPISANE NA LISTĘ PRODUKTÓW TRADYCYJNYCH, PROWADZONĄ PRZEZ MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI.
Browar Jan Olbracht
Browar Olbracht
Po 520 latach Jan Olbracht ponownie zawitał do Piotrkowa Trybunalskiego.
Tym razem przybył by zbudować swój drugi browar warzący piwo na większą skalę, by zaspokoić potrzeby swojego królestwa.
Browar Jan Olbracht Rzemieślniczy to naturalna kontynuacja projektu zapoczątkowanego w 2012 roku w Toruniu.
To tam w XV wiecznej kamienicy, w sercu starówki, rozpoczął działalność Jan Olbracht Browar Staromiejski – lokal restauracyjny, z warzelnią o wybiciu 10hl i leżakownią o pojemności 100 hl. Wg opinii środowiska piwowarskiego jeden z kilku projektów browarniczych ostatnich lat które miały istotny wpływ na rozwój browarnictwa rzemieślniczego. Jego wyjątkowość polega m. in. na aktywnej współpracy z piwowarami domowymi, warzeniu na ich recepturach co pewien czas limitowanej i niepowtarzalnej partii piwa.
Obranie tego właśnie kierunku zaskutkowało uruchomieniem w 2014 roku Browaru Rzemieślniczego Jan Olbracht w Piotrkowie Trybunalskim. W okresie 1 roku powstał tu od podstaw browar z warzelnią o wybiciu 20 hl. i leżakownią o łącznej pojemności 400 hl. Browar wyposażony jest w nowoczesną linię rozlewniczą o wydajności do 3 tys. but./godz.
Piwoszarnia
Firma Piwoszarnia.pl Marcin Owczarek działa na rynku polskim od 2012r. Zajmuje się importem oraz detaliczną sprzedażą produktów związanych z piwowarstwem domowym. Na Allegro jesteśmy obecni od 01 marca 2012 r. Cechuje nas uczciwość, solidność i profesjonalizm. To, czym się zajmujemy to nasza pasja, masz więc pewność, że dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał kupiony towar i był z niego w pełni zadowolony!
Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy z całej Polski np. mini browary.
Współpraca z nami oznacza solidność, jakość, szybkość dostawy, jak również elastyczność cenową. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub potrzebujecie naszej fachowej porady, po prostu skontaktujcie się z nami – z przyjemnością pomożemy, doradzimy!
Rubicon
Nasze stoisko wyróżniają przede wszystkim ludzie – zawsze uśmiechnięci miłośnicy pysznej kawy:)
W ofercie mamy doskonałej jakości świeżo paloną kawę oraz mieszanki herbat z różnych stron świata. Reprezentujemy małą, rodzinną palarnię kawy spod Bydgoszczy. Poza kawą i herbatą można się u nas napić świeżo wyciskanych soków, czekolady na gorąco, shake, smoothie oraz innych napojów. W Łodzi pojawimy się pierwszy raz – mamy nadzieję, że nie ostatni:)
Malteurp
Malteurop Polska Sp. z o.o., spółka wcześniej znana jako pod nazwą Baltic Malt, jest obecna na rynku
od 1997 roku. Jako producent oraz dostawca słodu dla dużych i małych browarów, znacząco umocniła swoją pozycję
na rynku, spełniając najwyższe kryteria jakościowe, a także wszelkie europejskie standardy związane
z ochroną środowiska.
Priorytetem spółki jest wprowadzenie nowoczesnego i kompletnego łańcucha produkcyjnego
od jęczmienia do słodu. Integrując proces produkcji Malteurop Polska uczestniczy w rozwoju produkcji jęczmienia browarnego wysokiej jakości, a tym samy wspiera modernizacje polskiego rolnictwa.
Naszym celem jest odpowiadanie na potrzeby klientów – dostarczanie wysokiej jakości słodu oraz zapewnienie optymalnych rozwiązań logistycznych. Możliwe jest to dzięki innowacyjnej kontroli produkcji oraz zbiorów jęczmienia, a także dzięki ciągłej optymalizacji łańcucha logistycznego [możliwość magazynowania oraz różnorodność proponowanych rozwiązań transportowych].
Lokalizacja fabryki przy Nabrzeżu Bytomskim na terenie Portu Gdańskiego, daje możliwość dywersyfikacji transportu spełniając jednocześnie wszelkie oczekiwania klientów.
Rodzaje oferowanego słodu: Jasny pilzneński, Karmelowy, Pszeniczny, Wiedeński, Ale
The Meat Makers
Meat Makers
Zapraszamy do spróbowania suszonej wołowiny Meat Makers o różnych smakach – klasycznym, o smaku żurawiny, miodu, musztardy, wina i wiśni.
Bogaty, wyjątkowy smak, bez żadnych sztucznych dodatków i wzmacniaczy smaku, doskonale dobrana mieszanka przypraw, soczysta tekstura zadowoli każde podniebienie
Właśnie taka powinna być suszona wołowina !!!
Wurstkiosk Wagen
Wurstkiosk Wagen
Nasz food truck od kilku lat jest obecny na polskim rynku street food. Oferujemy produkt kultowy u naszych zachodnich sąsiadów – wysokiej jakości oryginalne niemieckie kiełbaski.
Bratwurst i currywurst to berlińskie specjały – wysoka zawartość mięsa w kiełbasie to ponad 85%, do tego boczek oraz przyprawy.
Knacker – to kiełbasa dojrzewająca, soczysta, parzona a nie z grilla, często nazywana Bier Knacker, ponieważ Niemcy chętnie jedzą ją do piwa i na zimno.
Krakauer – jest zbliżona smakiem i wyglądem do naszej polskiej kiełbasy grillowej ale ma bardziej chrupiącą skórkę. Bockwurst – to serdelek bardzo popularny w dawnej NRD, podawany tradycyjnie z musztardą.
Wszystkie kiełbaski podajemy z kajzerką lub belgijkami – bardzo popularnymi i uwielbianymi frytkami belgijskimi serwowanymi z sosami andaluzyjskim lub belgijskim.
Bestburgers
BEST BURGERS
W naszej ofercie dla mięsożerców mamy spasione burgery 100% wołowiny z autorskimi sosami i chutney’ami. Dla zwolenników warzyw oferujemy vege-burgery z wyjątkowymi humusami własnej produkcji oraz specjalnymi dodatkami. Ceny burgerów: od 18zł do 24zł
Jako jedyni w erze food trucków robimy frytki z batatów, marchewki i pietruszki, jak i z normalnego polskiego ziemniaka! Ceny frytek: 7-8zł W naszym menu można też znaleźd ciekawe napoje w postaci odżywczych koktajli ze świeżych owoców i warzyw takich jak ananas, mango, brzoskwinia, truskawki, kiwi z dodatkiem ekologicznego miodu. Ceny koktajli: od 7zł do 10zł Dla smakoszy napojów mamy również lemoniady od Johna Lemona w ponad 8 smakach! Cena: 7zł
Nasza ekipa wyróżnia się expresową obsługą i wydawką, dzięki największej płycie grillowej, która mierzy aż 3m!
Na naszym koncie imprezowym mamy między innymi: Opener Festival, Sylwester Wrocławuczestnictwo od 5 lat, 3 Majówka Wrocław- uczestnictwo od 7 lat, Święto Piwa Wrocław, wszystkie zloty food trucków we Wrocławiu i nie tylko, i wiele wiele innych
Wymiary food trucka: 7,5m x 2,5m